Praha, Rožnov pod Radhoštěm, Žilina +420 720 994 658
Pro Drony CZ Pro Drony SK

Foto a video

Foto a video

Letecké zábery z bezpilotných prostriedkoch sa stali nedielnou súčasťou filmovej tvorby, reklám, dokumentov, športových prenosov a veľa ďalších záležitosti tvorby fotografií či videa. Tento trend ide ruka v ruke s vývojom bezpilotných prostriedkov. Vývoj prešiel za posledné roky dlhú cestu od nestabilizovaných záberov z malých outdoorových kamier s dobou letu niekoľko málo minút, až po nesené filmové kamery s možnosťou letu 15 minút. Nie len letová doba a nosnosť, ale taktiež spoľahlivosť najmä riadiacich systémov a kritických súčastí konštrukcie bezpilotných prostriedkov napomáhajú ich neustálej popularizácií.

Letecké záběry z bezpilotních prostředků se staly nedílnou součástí filmové tvorby, reklam, dokumentů, sportovních přenosů a mnoha dalších záležitostí tvorby fotografií či videa

Riešenie pre každého

Spoločnosť DJI zamerala svoj vývoj na oblasti hobby i profesionálneho využitia. V oboch sa stala dominantným hráčom na trhu, a to predovšetkým vďaka svojim inováciám, spôsobom spracovania a kvalitou. V segmentu profesionálneho využitia ponúka možnosti variabilitu nesenej kamerovej techniky s produktom M600 Pro, ktorý je v súčasnej dobe špičkou medzi bezpilotnými prostriedkami. Mimo M600 Pro je možné využiť pre zriadenie záberov i Inspire 2, ktorý s kamerou X5S a ukladaním RAW dát umožňuje zachytiť obraz vysokej kvality s možnosťou následného profesionálneho spracovania.

Presná stabilizácia

Nutnosťou pre zriadenie kvalitných a neroztrasených záberov je stabilizácia. Perfektné spracovanie stabilizácie ponúka riešenie M600 Pro s pomocou Ronin MX, ktoré sa mimo letecké zábery dá použiť i pre pozemné natáčanie alebo cablecam. Stabilizácia Zenmuse X5S umožňuje variabilne meniť objektívy a nebyť tak viazaný iba na jednu ohniskovou vzdialenosť.

Široká kompatibilita

Vďaka spolupráci DJI zo špičkovými výrobcami kamerovej či fotografickej techniky si môžete dopriať skutočnú kvalitu pre zriadenie úchvatných fotografií a neskutočných záberov z nadhľadu, tak ako klasický fotografi a kameramani na zemi. Už zmieňovanou M600 Pro je tak možno osadiť a ovládať profesionálnymi kamerami PhaseOne, Hasselblad, Red a iné.

Kontaktujte nás na čísle +420 720 994 658 nebo nám napište zprávu.