Praha, Rožnov pod Radhoštěm, Žilina +420 720 994 658
Pro Drony CZ Pro Drony SK

Letecká termografia

Využitie termovízie

Klasická termokamera je dnes už veľmi dobre poznaním prístrojovým vybavením, ktoré je veľmi využívane počas údržby priemyslových podnikov, pre diagnostiku stavieb (ploché strechy, obvodový plášť), fotovoltaických elektrárni, produktovodou, ďalej tiež v precíznom poľnohospodárstve apod.

Do nedávnej doby boli pre tieto aplikácie nasadené prakticky výhradne ručné termokamery. V súčasnej dobe sa ale vďaka rozvíjaciemu priemyslu bezpilotných letúnov ponúka i ďalší spôsob využitia termokamier – letecká termovízia (či presnejšie letecká termografia). Zatiaľ čo v minulosti bol tento obor odkázaný prakticky výhradne na použitie vrtuľníku a ručnej termokamery, môžu byť dnes pri použití dronu a špecializovanej termokamery náklady na letovú hodinu oveľa nižšie.

Vybavení pre leteckú termografiu

Pre leteckú termografiu ponúkame nasledujúce ucelené zostavy, ktoré sú okamžite pripravene pre vaše použitie. Podľa požiadavkou môže byť dodaný registrovaný stroj s platným volajúcim znakom.

Combo set DJI M600 & Workswell WIRIS

Tento set predstavuje prakticky najvybavenejšiu zostavu pre termografiu, ktorá je vôbec dostupná. Uplatnenie tak nachádza i v najnáročnejších aplikáciách, ktoré kladú vysoké požiadavky na presnosť meraní i teplotnú citlivosť to je najnáročnejšia technická diagnostika, precízne poľnohospodárstvo, archeológia a ďalšie. Vďaka skvelej a bezkonkurenčnej teplotnej citlivosti 30 mK prináša tato zostava skvelé parametre i pre pátracie operácie bezpečnostných a záchranných zložiek za najnáročnejších podmienok.

Combo set DJI M600 & Workswell WIRIS

Aplikácie leteckej termografie

Spoločnosť Workswell s.r.o., výrobca termovízneho systému Workswell WIRIS ponúka v anglickom jazyku ucelený prehľad najčastejších nasadení leteckej termografie:
Aplikace letecké termografie

Školenie v leteckej termografii

Pre záujemcov o problematiku leteckej termografie ponúkame ucelený kurz tejto problematiky. Viac informácií nájdete v prehľade nami ponúkaných kurzov.

Kontaktujte nás na čísle +420 720 994 658 nebo nám napište zprávu.