Praha, Rožnov pod Radhoštěm, Žilina +420 720 994 658
Pro Drony CZ Pro Drony SK

O nás

Kto sme a čomu sa venujeme

Venujeme sa oblasti profesionálneho nasadenia bezpilotných leteckých prostriedkov a to v priemysle, filmovej produkcií i v oblasti precízneho poľnohospodárstva. Ponúkame letecké práce s týmto spojené, tak predovšetkým konštrukciu vlastných “ready to fly” zostav osadených netradičnou senzorovou technikou.

V oboru profesionálneho nasadenia bezpilotných leteckých prostriedkov sme v ČR začali ako jedny z prvých a dnes nájdete stovky našich zákazníkov po celom svete – od Teplárne Strakonice v Južných Čechách pro Ameriku, Thajsko alebo Saudskú Arábiu. Sme zapojený do národných a nadnárodných výskumných projektov a to predovšetkým v oblasti precízneho poľnohospodárstva.

Prevádzkarom týchto stránok je spoločnosť Workswell s.r.o.. Sme hrdým členom skupiny Workswell Group.

Profesionálne nasadenie UAV

Venujeme sa oblasti profesionálneho nasadenia bezpilotných leteckých prostriedkov. Špecializujeme sa predovšetkým na oblasť priemyselných a poľnohospodárskych inšpekcií a ďalej výskumnému nasadeniu. V tejto oblasti ponúkame profesionálne služby, predovšetkým tradičné, ale i veľmi netradičné UAV zostavy pre jednotlivé aplikácie. Stovky našich zákazníkov nájdete po celom svete – od Teplárne Strakonice v Južných Čechách po Spojené štáty americké, Thajsko či Saudskú Arábiu.

DJI_logo_enterprise

Bezpilotní letecké prostředky zažívají největší boom právě v oblasti průmyslových aplikací. Dnes je nejčastější nasazení v oblasti těžebního a zpracovatelského průmyslu, ve stavebnictví, v oblasti precizního zemědělství, zabezpečení apod. Množství aplikací neustále roste, s některými z nich se můžete seznámit podrobněji.

Nabízíme ověřené sestavy bezpilotních letadel postavených na bázi strojů společnosti DJI. Stroje osazujeme speciálním senzorovým vybavením tak, aby vznikly ucelené sestavy pro jednotlivé aplikace.

Zákazníkům, kteří neuvažují o nákupu vlastních UAV prostředků, například z důvodu jednorázového použití, nabízíme v této oblasti ucelené služby. Disponujeme profesionální technikou jak stran UAV prostředků tak především výjimečným senzorovým vybavením. Naše stroje i piloti jsou registrovaní ÚCL a jsme držiteli Povolením k provozování leteckých prací bezpilotními letadly.

Referencie

Ponuka

Ponúkame ucelené portfólio školení pre užívateľov UAV všetkých kategórií. Od úplných začiatočníkov, ktorí majú dron prvýkrát v ruke po skúsených pilotov, ktorí sa pripravujú na certifikáciu u ÚCL až po expertov, ktorí si chcú rozšíriť pole pôsobenia v nových oboroch ako je letecká termografia či napr. 3D mapovanie terénu.

Kurz leteckého mapovania a 3D modelovaním 100%
Kurz letecká termografia 80%
Príprava na skúšku pred ÚCL 50%
Kurz základného lietania s dronom 35%
Uvádzanie do prevádzky a zaškolenie dronu pri predávaní 20%

Kontaktujte nás na čísle +420 720 994 658 nebo nám napište zprávu.