Praha, Rožnov pod Radhoštěm, Žilina +420 720 994 658
Pro Drony CZ Pro Drony SK

Odborné školenie

Školenie pre úplných začiatočníkov i skúsených profesionálov

Ponúkame komplexné portfólio školení pre používateľov dronov všetkých kategórií – od úplných začiatočníkov, cez pilotov pripravujúcich sa na certifikáciu až po profesionálov, ktorí si chcú rozšíriť svoj záber a naučiť sa napríklad leteckú termografiu alebo 3D modelovanie.

Vyškolíme vás v oblastiach, ktoré dobre poznáme z našej každodennej praxe: sme profesionálni piloti, napriek špeciálnej prístrojovej technike pre drony, ako je Workswell WIRIS Pro.

Spolupracujeme s Centrom termografie a Centrom presného poľnohospodárstva pri CFA. Sme spoluautormi metodík na vyhodnocovanie nameraných údajov v presnom poľnohospodárstve.

  • Výcvik vždy vedú profesionálni piloti registrovaní v Úrade pre civilné letectvo.
  • Školíme to, čo sami používame: DJI Terra, Workswell WIRIS Pro, Workswell ThermoLab, Pix4D.
  • Úspešnosť našich absolventov na skúškach pred ÚCL je vyššia ako 90 %.
  • Zákazníci nášho e-shopu (odaz) získavajú výraznú zľavu.
  • Sme partnerom spoločnosti DJI Enterprise vyškoleným spoločnosťou DJI.

Kurzy a školenie

Kurzy pre pokročilejších pilotov a profesionálov

Školenie

Kurz leteckej termografie s použitím bezpilotných lietadiel

Kurz je určený predovšetkým pre pilotov bezpilotných lietadiel, ktorí chcú rozšíriť svoje znalosti o problematiku využitie termokamier a leteckej termografie. Očakáva sa základná znalosť legislatívy a problematiky bezpilotných lietadiel (dronov) a to vrátane praktickej skúsenosti s pilotovaním. Očakávajú sa malé, alebo žiadne znalosti z oboru technickej diagnostiky a termografie.

Úroveň: Pre pokročilých

 
Trvanie: 1 deň
Lokalita: Praha

Školenie

Kurz leteckého mapovania a 3D modelovania

Špecializovaný kurz je určený pre záujemcov z rád profesionálnych prevádzkarov UAV, ktorí chcú rozšíriť svoju oblasť činnosti o letecké mapovanie a tvorbu 3D modelov za použitia software Pix4D alebo Agisoft.

Úroveň: Pre pokročilých

 
Trvanie: 1 deň
Lokalita: Praha

Školenie

Príprava na skúšku pred ÚCL

Kurz je určený pre záujemcov z rád stávajúcich hobby pilotov či pilotov s malou skúsenosťou chcieť prevádzkovať bezpilotné prostriedky komerčne a čaká ich skúška pred ÚCL. Náplňou kurzu je hlavne doplnenie chýbajúcich znalosti z oblasti legislatívy a získanie vhodných návykov pre ovládanie a údržbu bezpilotných prostriedkov.

Úroveň: Pre pokročilých

 
Trvanie: 1 deň
Lokalita: Praha

Kurzy pre začiatočníkov

Školenie

Základný kurz lietania s dronom

Jednodenný kurz je vhodný predovšetkým pre pilotov, ktorí majú už základne skúsenosti s lietaním a chcú rozšíriť svoje znalosti ako v oblasti právnych predpisov a terminológie vzdušného priestoru, tak znalosti v oblasti techniky, konštrukcie, prevádzky a údržby bezpilotných leteckých prostriedkov.

Úroveň: Pre začiatočníkov

 
Trvanie: 2 hodiny
Lokalita: Praha, Valašské Meziříčí

Školenie

Sprevádzkovanie dronu a zaškolenie pri predaní

Základné predstavenie dronu a jeho funkcií, zoznámenie s ovládaním dronu a s jeho údržbou. Diskusia nad príslušnou legislatívou a obmedzením letovej prevádzky, predstavenie tzv. Doplnku X. Predanie základných leteckých znalostí.

Úroveň: Pre začiatočníkov

 
Trvanie: 2 hodiny
Lokalita: Praha, Valašské Meziříčí

Aktuálna ponuka kurzov a školení

Názov školeniaDátumLokalitaRezervácie

Individuálne kurzy

Ponúkame možnosť zjednania individuálnych kurzov a školení podľa časových možností a potrebám zákazníka. Pre túto možnosť nás prosím kontaktujte.

Kontaktujte nás na čísle +420 720 994 658 nebo nám napište zprávu.