Praha, Rožnov pod Radhoštěm, Žilina +420 720 994 658
Pro Drony CZ Pro Drony SK

Odborné školenie

Školenie pre úplných začiatočníkov i skúsených profesionálov

Ponúkame ucelené portfólio školenia pre užívateľov bezpilotných lietadiel všetkých kategórií – od úplných začiatočníkov, po pilotov, ktorí sa pripravujú na certifikáciu až po profesionálov, ktorý chcú rozšíriť svoje pole pôsobnosti a zoznámiť sa napríklad s problematikou leteckej termografie alebo 3D modelovaniu.

Preškolíme Vás v oboroch, ktoré dobre pounáme z našej každodennej praxe: sme profesionálny piloti, konštruktéri dronov, i špeciálnej prístrojovej techniky pre drony ako je napríklad Workswell WIRIS.

Spolupracujeme s Centrom termografie (odkaz) a s Centrom precízneho poľnohospodárstva pri ČZU. Sme spoluautori metodik pre vyhodnotenie
nameraných dát v oblasti precízneho poľnohospodárstva.

  • Školení vedou vždy profesionálny piloti registrovaní u ÚCL.
  • Školíme to, čo sami používame: Workswell WIRIS, Pix4D, Agisoft apod.
  • Úspešnosť našich absolventov u skúšky pred ÚCL je vyššia ako 90%.
  • Naši zákazníci na e-shopu (odkaz) získavajú výraznú zľavu.
  • Sme DJI Enterprise partner preškolený spoločnosťou DJI.

Kurzy a školenie

Kurzy pre pokročilejších pilotov a profesionálov

Školenie

Kurz leteckej termografie s použitím bezpilotných lietadiel

Kurz je určený predovšetkým pre pilotov bezpilotných lietadiel, ktorí chcú rozšíriť svoje znalosti o problematiku využitie termokamier a leteckej termografie. Očakáva sa základná znalosť legislatívy a problematiky bezpilotných lietadiel (dronov) a to vrátane praktickej skúsenosti s pilotovaním. Očakávajú sa malé, alebo žiadne znalosti z oboru technickej diagnostiky a termografie.

Úroveň: Pre pokročilých

15 000 Kč bez DPH
18 150 Kč s DPH
Trvanie: 2 dni
Lokalita: Praha, Valašské Meziříčí

Školenie

Kurz leteckého mapovania a 3D modelovania

Špecializovaný kurz je určený pre záujemcov z rád profesionálnych prevádzkarov UAV, ktorí chcú rozšíriť svoju oblasť činnosti o letecké mapovanie a tvorbu 3D modelov za použitia software Pix4D alebo Agisoft.

Úroveň: Pre pokročilých

12 000 Kč bez DPH
14 520 Kč s DPH
Trvanie: 2 dny
Lokalita: Praha, Valašské Meziříčí

Školenie

Príprava na skúšku pred ÚCL

Kurz je určený pre záujemcov z rád stávajúcich hobby pilotov či pilotov s malou skúsenosťou chcieť prevádzkovať bezpilotné prostriedky komerčne a čaká ich skúška pred ÚCL. Náplňou kurzu je hlavne doplnenie chýbajúcich znalosti z oblasti legislatívy a získanie vhodných návykov pre ovládanie a údržbu bezpilotných prostriedkov.

Úroveň: Pre pokročilých

12 000 Kč bez DPH
14 520 Kč s DPH
Trvanie: 2 dni
Lokalita: Praha, Valašské Meziříčí

Kurzy pre začiatočníkov

Školenie

Základný kurz lietania s dronom

Jednodenný kurz je vhodný predovšetkým pre pilotov, ktorí majú už základne skúsenosti s lietaním a chcú rozšíriť svoje znalosti ako v oblasti právnych predpisov a terminológie vzdušného priestoru, tak znalosti v oblasti techniky, konštrukcie, prevádzky a údržby bezpilotných leteckých prostriedkov.

Úroveň: Pre začiatočníkov

3 990 Kč bez DPH
4 828 Kč s DPH
Trvanie: 6 hodín
Lokalita: Praha, Valašské Meziříčí

Školenie

Sprevádzkovanie dronu a zaškolenie pri predaní

Základné predstavenie dronu a jeho funkcií, zoznámenie s ovládaním dronu a s jeho údržbou. Diskusia nad príslušnou legislatívou a obmedzením letovej prevádzky, predstavenie tzv. Doplnku X. Predanie základných leteckých znalostí.

Úroveň: Pre začiatočníkov

1 490 Kč bez DPH
1 803 Kč s DPH
Trvanie: 2 hodiny
Lokalita: Praha, Valašské Meziříčí

Aktuálna ponuka kurzov a školení

Názov školeniaDátumLokalitaRezervácie

Individuálne kurzy

Ponúkame možnosť zjednania individuálnych kurzov a školení podľa časových možností a potrebám zákazníka. Pre túto možnosť nás prosím kontaktujte.

Predvádzacie akcie

Robievame pravidelné akcie zamerané na leteckých ukážkach a predstavení jednotlivých dronov. Tieto akcie sú určené ako pre tých, ktorí sa chcú zoznámiť s novinkami v oblasti bezpilotných lietadiel, tak pre tých, ktorí sú v problematike úplne noví a chcú vidieť stroje v akcii, prípadne konzultovať svoje otázky s profesionálnymi pilotmi. Termíny predvádzajúcich akcií sú pravidelne aktualizované na našom facebookovom profile.

Kontaktujte nás na čísle +420 720 994 658 nebo nám napište zprávu.