Praha, Rožnov pod Radhoštěm, Žilina +420 720 994 658
Pro Drony CZ Pro Drony SK

Služby

Sme oficiálne zastúpenie DJI Enterprise pre Českú a Slovenskú republiku a priamy dovozca techniky DJI.

Špecializujeme sa na konštrukciu dronov pre profesionálne aplikácie bezpilotných leteckých prostriedkov. Poskytujeme záručný i pozáručný servis a odborné školenie.

Jsme oficiální zastoupení DJI Enterprise pro Českou a Slovenskou republiku a přímý dovozce techniky DJI.

Konštrukcia dronov, letecké práce, odborné školenie

Množstvo aplikácií pre bezpilotné letecké prostriedky neustále rastie. Či už hľadáte vhodnú techniku, chcete sa s problematikou oboznámiť alebo hľadáte poskytovateľa leteckých prác, ste na správnom mieste.

Konštrukcia a predaj dronu

Špecializujeme sa na konštrukciu dronov pre profesionálne aplikácie bezpilotných leteckých prostriedkov vrátane najmodernejšej senzorovej techniky.

Letecké práce

Poskytujeme letecké práce v oblasti priemyselných a poľnohospodárskych inšpekcií. Používame Multispektrálne kameru, LIDAR či termokameru.

Odborné školenie

Ponúkame ucelené portfólio školenia pre používateľov bezpilotných lietadiel všetkých kategórií: od začiatočníkov po profesionálov.

Môžu byť UAV prostriedky užitočné aj pre vás?

Možnosti nasadenia bezpilotných leteckých prostriedkov sa neustále rozširujú. Kontaktujte nás pre podrobnejšie informácie o tom, ako by mohli Drone pomôcť aj vo vašom odbore! Sme Vám k dispozícii na telefóne +420 725 955 464, alebo využite kontaktný formulár.

Odborná školení

Kontaktujte nás na čísle +420 720 994 658 nebo nám napište zprávu.