Praha, Rožnov pod Radhoštěm, Žilina +420 720 994 658
Pro Drony CZ Pro Drony SK

Konštrukcia a predaj dronu

Riešenie na mieru

Ponúkame konštrukciu dronov či obecnejšie bezpilotných leteckých prostriedkov podľa potrieb a špecifikácií zákazníka. Ponúkame základné zostavy medzi ktoré patrí napríklad DJI Inspire 2, tak veľmi špeciálnu aplikáciu, ktorú je potreba DJI M600Pro s kamerou s MWIR fotodetektorom pre lokalizáciu únikov nebezpečných plynov.

V našej ponuke sú tiež tzv. krídla osadené ako klasickými kamerami, tak napríklad multispektrálnymi kamerami alebo termokamerami.

Nechýba ani ponuka dronov s veľkoformátovými fotoaparáty s rozlíšením až 100 MPx alebo drony vybavené najmodernejšími

Predanie vo vzduchu

Dron môže byť tzv. “predaný vo vzduchu”. Tento terminus technicus znamená, že vám nie je dron predaný zabalený v krabici, ale že ho pred vami uvedieme do prevádzky, predstavíme a otestujeme jednotlivé funkcie a prevedieme základné zaškolenie obsluhy.

Po získaní prvých leteckých skúsenosti potom môžete navštíviť ďalšie naše kurzy (odkaz na školenie) a vydať sa tak na dráhu profesionálneho pilota UAV.

Predaj dronov registrovaných u ÚCL

Ponúkame predaj registrovaných dronov s českými volajúcimi znakmi. Môžete tak zakúpiť stroj, ktorý je registrovaný na ÚCL a pripravený k okamžitému profesionálnemu použitiu.

Kontaktujte nás na čísle +420 720 994 658 nebo nám napište zprávu.